Ankara Mezun Dershanesi

Eğitim öğretimin meşakkatli ve oldukça uzun sürecini göz önüne alarak eğitim öğretime başlayan ve öğrencilerini onlarca fedakarlıklar ile yıllarca zamanlarını alacaklarını bilmelerine rağmen okul ve diğer kurumlara göndermelerinin en temel sebebi modern çağdaş dünyanın eğitim öğretim ahlak ve adabıyla geliştirmek, eğitmek ve buna bağlı olarak mesleklerini eğitim öğretimin sonucunda kazanarak geleceklerine emin adımlar ile yürümelerini sağlamaktır. Ankara Mezun Dershanesi olarak bizim dershanemiz yıllarca emek verilerek gelinen en son kapı olan üniversite kapısından sadece geçmeyi değil, en iyi bölüm ve üniversite ile öğrencilerini hayata hazırlamayı amaç edinerek çalışmalarını yürütmektedir. İşte bu durumda kusursuz denecek kadar çalışkan ve tecrübeli akademik eğitim kadromuz ve idarecilerimiz üzerlerine düşeni en iyi şekilde yaparak eğitimde kar elde ederek kazanım sağlamaktan ziyade, insan kazanarak ileriye dönük eğitimsel faaliyetler yürütmektedirler. İşte bu amaç ve buna bağlı olarak oluşturulan planlar ekseninde eğiti-öğretim veren Ankara Mezun Dershane olarak bizim dershanemiz alanında ve bulunduğu konumda dershanemiz örnek bir marka olmaya adaydır.

Neden Ankara Mezun DERSHANE?

Ankara Mezun Dershaneleri olarak bizim dershanemizgelişmiş eğitim plan ve programları ile yoğun ve stresli bir süreç olan üniversite hazırlık dönemini kolaylaştırmaktadır. Eğitimsel baz da yoğun ders saatlerinin birbiri ile çakışmadan ve ders öğrenimini kolaylaştırıcı şekilde ayarlanması, eksik derslere anında müdahale edilecek ekstra eğitim sınırlarımızın varlığı, bireyselleştirilmiş soru çözüm saatlerimiz konularında eksiklik yaşayan öğrencilerimizin konu açısından  eksiksizleştirilmesine katkı sağlamaktadır. İşte bu durum iyi bir üniversiteyi halinde yaşatan öğrencilere, hayallerini gerçekleştirmektedir. Ankara Mezun Dershane olarak bizim dershanemiz, öğrencinin en büyük başarılara ilgi ve motivasyon ile ulaştığının farkındadır. Buna bağlı olarak bünyesinde yer alan psikolojik danışmanlık servisinin öğrencinin eğitimsel gelişimi için uygun gördüğü her türlü çalışmayı eksiksiz yerine getirmektedir. Bu durum dershane, öğretmen, rehberlik danışmanlık servisi ve öğrencilerin kusursuz bir bütünlük halinde eğitimsel faaliyetlerin içinde birlikte hareket etmesini sağlamaktadır. Nitekim bu durumda Ankara Mezun Dershanesi olarak bizim dershanemizibütünsel olarak başarıya ulaşarak uzun vadede kalıcı eğitim hizmeti vermesinin en büyük sebebidir. 

Dershanemiz tecrübeli bir eğitim- öğretim hizmeti ile başarının anahtarlarını açmanıza aracı olmak üzere siz değerli öğrencilerimizi Ankara Mezun Dershaneleri olarak dershanemize beklemekteyiz.

Comments are closed.