Vizyonumuz

Ankara Dershane olarak vizyonumuz her öğrenciye başarılar dolu bir gelecek sağlamaktır. Profesyonel eğitimci kadromuz ile yıllardır aydınlattığımız bilgi yolunda öğrencilerimizin gelecek nesillere sağlam adımlar ile hayatlarını kurmalarıdır.

Misyonumuz

Yetiştirdiğimiz öğrenciler ile misyonumuzu her geçen gün daha da yayarak ankaradaki diğer dershanelere örnek bir eğitim kurumu olmayı kendimize borç bildik. Yıllardır yetiştirdiğimiz öğrenciler yerleştikleri alanlarda bir katkımız oldu ise ne mutlu bize.

Biz Kimiz

2009 yılında kurulmuş olduğumuzda butik dershane anlayışını benimseyerek öğrencilere verdiğimiz eğitimler bizi daha da büyüterek bu günlere getirdi. Her geçen gün kadromuzu daha da genişlettik. Kocaman bir çınar haline dönüşen dershanemiz sayısız mezun öğrencilere ışık kaynağı olmuştur. Ankara merkezli olan kurumumuz kendini daha da ilerletmeyi aydınlık gelecekli öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Sınavlara Hazırlık Kursu

Kurumumuzda LYS, YGS, Ales, YDS, KPSS, LGS başta olmak üzere tüm sınavların kursu verilmektedir. Ayrıca birebir ders anlamında matematik, yabancı dil, kişisel gelişim kursları, edebiyat, fen bilimleri, sosyal bilimler gibi alanların eğitimleri uzman eğitici kadromuz ile verilmektedir.